• "Zaufanie i zaangażowanie; to są dwa słowa kluczowe, które przychodzą mi na myśl, kiedy myślę o pracy z Iwoną. Doświadczenie i uważność z jakim je odnosi do nowych sytuacji budziły zawsze moje ogromne zaufanie do Iwony. Przez lata obserwowałam, jak jej zaangażowanie i łagodność połączone z determinacją pozwalały na generowanie bezpiecznego otoczenia do zmiany, refleksji i uczenia się."

    Karolina Lignar-Paczocha socjolog, szkoleniowiec
  • „Każde spotkanie z Iwoną to obietnica inspirującego dialogu wokół ważnych i nie zawsze łatwych tematów. Przestrzeń w rozmowie, do której Iwona zaprasza jest otwarta na różne punkty widzenia i dzielenie się doświadczeniem bez tendencji do oceny. To ważne, jeśli rozmawiamy o błędach, wątpliwościach i wstydzie. Dla mnie bycie mamą to osobliwe doświadczenie nasycone dużą ilością emocji i niepewność. Czuję, że niezależnie od sytuacji mogę liczyć na wsparcie Iwony, często w postaci łagodnej obecności, ale też merytorycznej wiedzy i doświadczeniu, którymi Iwona chętnie się dzieli.”

    Dorota Bogowicz HR Manager, Trener, Mama
  • "Postawa i otwartość Iwony są niezwykle cennymi jej cechami, dzięki którym buduje bardzo otwarte i trwałe relacje, oparte na zaufaniu, szacunku do drugiej osoby. Rozmowy, spotkania coachingowe są prowadzone przez Iwonę w bardzo spokojnej i przyjacielskiej atmosferze, dzięki czemu każdy może poczuć się zaopiekowany olbrzymią uwagą jaką Iwona obdarza swoich rozmówców, słuchaczy. Jest to niezwykła umiejętność w dzisiejszym zabieganym, wiecznie spieszącym się świecie. Dzięki tym cechom jest nie tylko świetnym trenerem podczas pracy z grupą, ale coachem podczas pracy nad rozwojem indywidualnym. Bardzo podziwiam w Iwonie jej ciągłe samodoskonalenie się, jak wiele czasu poświęca na pogłębianie swojej już olbrzymiej skarbnicy wiedzy, a wszystko po to, aby stale się rozwijać.”

    Anna Łyjak Learning & Development Manager, EY

Newsletter

Chcesz otrzymywać dodatkowe materiały odnośnie Blended Family? W newsletterze będziesz otrzymywać dodatkowe artykuły, krótkie ćwiczenia coachingowe oraz informacje o wszystkich planowanych wydarzeniach. Dodatkowo zapisując się na newsletter otrzymasz bezpłatnie mój artykuł „5 zasad szczęśliwej rodziny mieszanej”.