There are additionally some rules, which are mainly a choice of suggestions, what shouldn’t be completed in an essay. If you want to use the words that are first IT will be useful in providing credit. The content made out of completely free texting on line may rank in search results but with higher bounce speed and are incredibly free to use custom writing. Remember to use the plagiarism checker to be sure the content is unique. Without doubt that paraphrasing is among the trickiest things. You might use the free plagiarism checker tool in our site to make certain it is clean. There are a whole lot of free informative article spinner tools easily available online like spinbot, spanish grammar checker. But it is the one on which you are able to expect and receive essays that are plagiarism, also it’s due to the feature of getting millions of synonyms. Our tool on the internet makes certain you get a document in a matter of moments.

  • "Zaufanie i zaangażowanie; to są dwa słowa kluczowe, które przychodzą mi na myśl, kiedy myślę o pracy z Iwoną. Doświadczenie i uważność z jakim je odnosi do nowych sytuacji budziły zawsze moje ogromne zaufanie do Iwony. Przez lata obserwowałam, jak jej zaangażowanie i łagodność połączone z determinacją pozwalały na generowanie bezpiecznego otoczenia do zmiany, refleksji i uczenia się."

    Karolina Lignar-Paczocha socjolog, szkoleniowiec
  • „Każde spotkanie z Iwoną to obietnica inspirującego dialogu wokół ważnych i nie zawsze łatwych tematów. Przestrzeń w rozmowie, do której Iwona zaprasza jest otwarta na różne punkty widzenia i dzielenie się doświadczeniem bez tendencji do oceny. To ważne, jeśli rozmawiamy o błędach, wątpliwościach i wstydzie. Dla mnie bycie mamą to osobliwe doświadczenie nasycone dużą ilością emocji i niepewność. Czuję, że niezależnie od sytuacji mogę liczyć na wsparcie Iwony, często w postaci łagodnej obecności, ale też merytorycznej wiedzy i doświadczeniu, którymi Iwona chętnie się dzieli.”

    Dorota Bogowicz HR Manager, Trener, Mama
  • "Postawa i otwartość Iwony są niezwykle cennymi jej cechami, dzięki którym buduje bardzo otwarte i trwałe relacje, oparte na zaufaniu, szacunku do drugiej osoby. Rozmowy, spotkania coachingowe są prowadzone przez Iwonę w bardzo spokojnej i przyjacielskiej atmosferze, dzięki czemu każdy może poczuć się zaopiekowany olbrzymią uwagą jaką Iwona obdarza swoich rozmówców, słuchaczy. Jest to niezwykła umiejętność w dzisiejszym zabieganym, wiecznie spieszącym się świecie. Dzięki tym cechom jest nie tylko świetnym trenerem podczas pracy z grupą, ale coachem podczas pracy nad rozwojem indywidualnym. Bardzo podziwiam w Iwonie jej ciągłe samodoskonalenie się, jak wiele czasu poświęca na pogłębianie swojej już olbrzymiej skarbnicy wiedzy, a wszystko po to, aby stale się rozwijać.”

    Anna Łyjak Learning & Development Manager, EY

Newsletter

Chcesz otrzymywać dodatkowe materiały odnośnie Blended Family? W newsletterze będziesz otrzymywać dodatkowe artykuły, krótkie ćwiczenia coachingowe oraz informacje o wszystkich planowanych wydarzeniach. Dodatkowo zapisując się na newsletter otrzymasz bezpłatnie mój artykuł „5 zasad szczęśliwej rodziny mieszanej”.