Zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie?

Zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie?

Czym jest coaching?

Coaching zgodnie ze standardami ogólnoświatowej organizacji coachingowej ICF (www.icf.org.pl) jest partnerską współpracą z klientem w kreatywnym procesie prowokującym do myślenia, który inspiruje do maksymalizacji osobistego i zawodowego potencjału. Pracuję w oparciu o standardy etyczne i kodeks etyczny ICF, wspieram moich Klientów w zmianach w swoich relacjach i realizacji ich celów osobistych.

To moi Klienci wybierają tematy do pracy i stawiają cele, które realizują. Moim zadaniem jest wspieranie ich w poszukiwaniu tego, co ważne, zadawaniu pytań, by przyjrzeć się zagadnieniu z różnych perspektyw.

Tematy, które pojawiają się najczęściej to: wyzwania w relacjach z dziećmi, partnerem, poszukiwanie równowagi życiowej, łączenie ról, nawiązywanie relacji z dziećmi partnera, partnerki, organizacja dnia codziennego gdy dzieci mieszkają w dwóch domach itd.
Pracując z Rodzinami Mieszanymi wspieram partnerów w budowaniu Rodziny 2.0.

Jesteś zainteresowany? Chcesz sprawdzić jak to działa?

Zadzwoń pod numer +48 732 649 999 lub napisz iwona@blendedfamily.pl  i umów się na pierwszą, bezpłatną sesję próbną.

Zapraszam 😊

Newsletter

Chcesz otrzymywać dodatkowe materiały odnośnie Blended Family? W newsletterze będziesz otrzymywać dodatkowe artykuły, krótkie ćwiczenia coachingowe oraz informacje o wszystkich planowanych wydarzeniach. Dodatkowo zapisując się na newsletter otrzymasz bezpłatnie mój artykuł „5 zasad szczęśliwej rodziny mieszanej”.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie powyżej zamieszczonych danych osobowych. Szczegóły dotyczące polityki prywatności i bezpieczeństwa znajdziesz tutaj: http://blendedfamily.pl/polityka-prywatnosci