Witaj na blogu Blended Family!

Żyjesz w Rodzinie Mieszanej? Szukasz sposobów, by żyło się łatwiej? By było więcej spokoju? A może zastanawiasz się jak poskładać wszystkie elementy w całość? Dzieci, były partner/partnerka, nowy partner, teściowie, dziadkowie. Czasem brakuje Ci już energii, żeby zadbać o te skomplikowane relacje?

Zapraszam Cię do śledzenia mojego bloga. Dlaczego warto?

Piszę o codziennych wyzwaniach Rodzin Mieszanych, o trudnych relacjach, o skomplikowanej codzienności, o uczuciach, wartościach,  o tym, co ważne i trudne. Na co dzień wspieram moich Klientów w odnajdywaniu równowagi, lepszym rozumieniu relacji w patchworku. Sama również tworzę Rodzinę Mieszaną i codzienne doświadczenia są najlepszą inspiracją do pisania, więc nie będą to jedynie teoretyczne rozważania.

W moim rodzicielstwie inspirują mnie m.in. Jasper Juul, Małgorzata Musiał, Brene Brown i wielu, wielu innych. W związku z tym na blogu znajdziesz też recenzje książek w temacie dbania o relacje z dziećmi, z partnerem i z samym sobą.

Wierzę, że w grupie możemy więcej, że warto otaczać się ludźmi, którzy rozumieją nasze wyzwania i dlatego moim celem jest stworzenie społeczności Blended Family. Mam nadzieję, że zostaniesz tu dłużej i dołączysz do niej!

Jeżeli chcesz otrzymywać dodatkowe artykuły, krótkie ćwiczenia coachingowe oraz być na bieżąco odnośnie wydarzeń na Blended Family koniecznie zapisz się na mój newsletter!

Do zobaczenia 🙂

Pozdrawiam ciepło,

Iwona

Newsletter

Chcesz otrzymywać dodatkowe materiały odnośnie Blended Family? W newsletterze będziesz otrzymywać dodatkowe artykuły, krótkie ćwiczenia coachingowe oraz informacje o wszystkich planowanych wydarzeniach. Dodatkowo zapisując się na newsletter otrzymasz bezpłatnie mój artykuł „5 zasad szczęśliwej rodziny mieszanej”.

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie powyżej zamieszczonych danych osobowych. Szczegóły dotyczące polityki prywatności i bezpieczeństwa znajdziesz tutaj: http://blendedfamily.pl/polityka-prywatnosci